Pompa de Caldura Aer Apa Mitsubishi Electric Zubadan ECODAN PUHZ-SHW112VAA / ERSC-VM2D 11.2 kW 230V
Pompa de caldura Aer Apa Mitsubishi Electric
Citeste mai multArata mai putin
cod: PUHZ-SHW112VAA / ERSC-VM2D   Garantie: 36 Luni
Livrare in 4-5 zile pentru produsele din stoc
La comanda
Producător:
Informatii suplimentare si pareri Pompa de Caldura Aer Apa Mitsubishi Electric Zubadan ECODAN PUHZ-SHW112VAA / ERSC-VM2D 11.2 kW 230V
Descriere
Descriere
desc1_me_pxz.png
Seria ZUBADAN
desc1_me_pxz.png
Performanță îmbunătățită de încălzire
Confort sporit
ZUBADAN Control dezghețare și recuperare mai rapidă din operațiunea de dezghețare
Hydrobox pentru Ecodan ATW Hydronic și Split Unit
Aparat aer conditionat - Daikin Stylish FTXA-RXA - design interior
ECODAN HYDROBOX
Caracteristici cheie
• Control grafic simplu
• Control opțional pentru încălzirea spațiului în 2 zone
• Modul de uscare a podelei
• Preinstalat și cablat pentru o instalare mai rapidă
• Punerea în funcțiune a cardului SD
• Monitorizarea energiei standard
• Compatibil cu automatizarea casei prin Modbus
• Compatibil cu BMS
Detalii produs
PUHZ-SHW112VAA / ERSC-VM2D
Specificatii
Producator Mitsubishi Electric
Tip produs Splitat Incalzire
Tensiune alimentare 230 V
Garantie 36 Luni
Sarcina Termica 10 ... 13 kW